Hakkımızda

Arbil Elektronik yılların vermiş olduğu deneyim ve teknolojiyi yakından takip eden ekibiyle birlikte uydu cihazları, görüntü sistemleri, ses sistemleri, güvenlik sistemleri ve çok çeşitli elektronik malzeme ürün yelpazesi ile hizmet veriyor. Hızla gelişen teknolojiyi herkesin rahatlıkla takip etmesinin mümkün olmadığının bilincinde olan Arbil Elektronik, elektronik ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanı sıra sizin için uygun çözümler konusunda da destek veriyor.

 Geniş Ürün Yelpazesi ve Uzman Ekibi ile Arbil Elektronik

Dijital uydu alıcısı çözümleri, çanak anten veya anten ayağı gibi ek materyalleri bir arada ürün yelpazesinde bulunduran firmamız ihtiyaçlarınızın hepsine tek bir yerden çözüm bulmanızı sağlıyor. Eviniz, işiniz, arabanız veya iş yeriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz farklı görüntü ve ses sistemlerini de ürün yelpazesinde bulunduran Arbil Elektronik her alanda en kaliteli ürüne ve hizmete en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Ev sinema sistemlerinden mikserlere, stüdyo ekipmanlarından DJ ekipmanlarına kadar aklınıza gelebilecek her türlü ses sitemini firmamızdan temin edebilirsiniz. Korax Sungate gibi dünyaca ünlü markalar ile yapmış olduğumuz partnerliklerle en kaliteli ve popüler ürünleri ayağınıza getiriyoruz. Arbil Elektronik’in ürün yelpazesinde bulunan güvenlik sistemi ekipmanları ihtiyacınız olan güvenlik hizmetini üst düzey almanızı sağlıyor. Kamera kayıt cihazları ve güvenlik kamerası sistemleriyle istediğiniz her yerde güvenilir çözümler elde etmek firmamızdan alacağınız hizmetler ile çok kolay.

 Yüksek Müşteri Memnuniyeti ile Hizmetinizde

 

Arbil Elektronik başta İzmir ve Ege Bölgesi olmak üzere Türkiye’nin her yerine sağladığı hizmetleriyle alanında öncü ve lider olmayı hedefliyor. Mesai saatleri içerisinde hizmet veren ve size farklı bir müşteri memnuniyeti yaşatacak olan müşteri hizmetlerimiz, satış öncesi ve satış sonrası her türlü desteği sağlayan uzman ekiplerimizle aklınıza gelebilecek ve ihtiyacınız olacak her türlü elektronik ihtiyacınıza çözüm sunuyoruz.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı